BABY LOCK Elastiekvoet | B5002S09A| Aspire, Desire3, Ovation, Gloria
OverzichtBABY LOCK ELASTIEKVOET| voor lockmachines
De elastiekvoet heeft twee mogelijke toepassingen. Ten eerste is het heel eenvoudig om een elastiek gelijkmatig gespannen aan een stofrand te bevestigen. De rand wordt netjes afgewerkt zonder het elastiek te beschadigen. Ten tweede heeft de voet een speciale geleider waardoor je gemakkelijk nylongaren, visdraad of draad als naadstabilisator kunt gebruiken.
- De naaivoet heeft een speciale geleider die het gemakkelijker maakt om nylongaren, visdraad of draad als naadstabilisator te gebruiken
- De voet is veelzijdig voor het bevestigen van elastiek en het gebruik van naadstabilisatoren, waardoor het een praktisch hulpmiddel is voor verschillende naaitechnieken
- Met de elastiekvoet kan eenvoudig een elastiek aan een stofrand worden bevestigd, waarbij het elastiek gelijkmatig wordt uitgerekt en de rand wordt afgewerkt zonder het elastiek te beschadigen.
Geschikt voor Baby Lock:
- Baby Lock Aspire
- Baby Lock Desire 3
- Baby Lock Ovation
- Baby Lock Gloria